LV EN RU

Palīdzība pa tālruni

67 242 133

Darbadienās
no 9.00 lidz 19.00

Webstatistika Reitingi

Lidostā „Rīga” vasaras sezonā pieaug lidojumu biežums

Starptautiskajā lidostā „Rīga” līdz ar vasaras lidojumu saraksta ieviešanu lidojumu biežums pieaugs par 35 procentiem, salīdzinot ar ziemas periodu. Lidojumu skaits ir palielināts uz tādiem galamērķiem kā Helsinki, Tallina, Viļņa, Maskava, Londona, Amsterdama, Frankfurte un citiem.

Šomēnes lidostā darbu atsāks „Estonian Air”, kas 17 reizes nedēļā veiks lidojumus uz/no Tallinas Igaunijā.

Tāpat lidsabiedrība „Ryanair” atklās reisu uz Karlsrūi (Bādenbādene) Vācijā, kur pasažieriem būs iespējams doties trīsreiz nedēļā.

Aviosabiedrība „Norwegian” aprīlī uzsāks lidojumus uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu un maijā uz Dānijas galvaspilsētu Kopenhāgenu.

„„Lufthansa” uz Vācijas lielāko lidostu Frankfurti turpmāk veiks divus reisus dienā, līdz ar to piedāvājot pasažieriem ērtākus savienojumus saviem tālākiem ceļojumiem. “airBaltic” atsāk arī lidojumus uz vienu no pasažieru pieprasītākajiem galamērķiem - Dublinu,” uzsver starptautiskās lidostas „Rīga” valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Vēl tiks atsākti lidojumi uz Atēnām, Baku, Dublinu, Nicu, Venēciju un Simferopoli, kā arī „Turkish Airlines” reiss uz Antāliju, nodrošinot pasažieriem plašākas iespējas atvaļinājumu pavadīšanai.

Lidsabiedrība „Uzbekistan Airways” uz Ņujorku vasaras sezonā lidos divreiz nedēļā, reisu skaitu uz Helsinkiem palielina lidsabiedrība „Finnair” un uz Londonas Lutonas lidostu biežāk lidos „Wizz Air.”

„Šogad un pagājušajā gadā krietni pieaudzis ceļotgribētāju skaits uz Krievijas galvaspilsētu Maskavu, kas stabili ierindojas otrajā vietā uz turieni ceļojošo pasažieru skaita ziņā. Līdz ar to ir būtiski palielināts reisu skaits no Rīgas uz Maskavu, kur 55 reizes nedēļā iespējams aizlidot ar lidsabiedrību „Aeroflot”, „UTair”, „Transaero”, kā arī „airBaltic,” norāda A.Luhse, piebilstot, ka “visvairāk lidostas “Rīga” pasažieri vairāku gadu garumā joprojām kā savu galamērķi izvēlas miglaino Londonu.”

Šobrīd no lidostas „Rīga”, izmantojot kādu no 16 aviokompānijām, kas strādā lidostā, iespējams doties uz 78 dažādiem galamērķiem.

Atgādinām, ka nedēļas nogalē Latvijā notiek pāreja uz vasaras laiku, pulksteni pagriežot par vienu stundu uz priekšu. Ņemot vērā šīs izmaiņas, lūdzam pasažierus lidostā ierasties savlaicīgi, lai nenokavētu savu reisu.

Starptautiskā lidosta „Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. Šī gada pirmajos divos mēnešos lidosta „Rīga” apkalpojusi nedaudz vairāk kā 600 tūkstošus pasažieru, kas ir par četriem procentiem vairāk nekā pērn šajā pašā laika periodā.

Avots: riga-airport.com

iFly.lv – tas ir portāls, kas piedāvā rezervēt aviobiļetes Internetā! Šeit Jūs varat pirkt, rezervēt jebkuru pārvadātāju aviobiļetes par ļoti patīkamām cenām. iFly.lv piedāvā nopirkt arī maksimāli lētas aviobiļetes Internetā!